Програма роздрібного фінансування


 

Сильний бренд з ефективним фінансовим рішенням для клієнтів:

       CNH Capital - фінансова організація, що задовольняє потреби клієнтів брендів Case IH, Case Construction та New Holland AG в Європі, Близькому Сході та Африці (EMEA).

       Є однією з найбільших кептивних організацій в сфері фінансування обладнання та техніки в світі.

       Веде діяльність як дочірні компанії, спільні підприємства та пропонує партнерські програми з локальними фінансовими партнерами.

       Забезпечує повний спектр продуктів роздрібного фінансування по всьому регіону EMEА для наших дилерів та клієнтів, а саме: кредит, лізинг, оренду та страхові продукти тощо.

 

Наші фінансові продукти та сервіси:

       Пропонуємо індивідуальні рішення для клієнтів та дилерів.

       Обслуговуємо клієнтів через мережу дочірніх компаній у Центральній та Східній Європі.

       Уклали угоди з професійними постачальниками та партнерами - з провідними фінансовими компаніями - в Скандинавії та країнах Балтії, на Балканах, Близькому Сході, Африці та в Україні.

       За останні 50 років стали професіоналами та помічниками для клієнтів по всьому світу.

 


​Завдяки нашим інноваційним та гнучким пропозиціям, ми адаптуємо Ваш фінансовий план до майбутнього застосування Вашого обладнання.

 

Умови програми роздрібного фінансування компанії CNH Capital в Україні можна дізнатися за адресою nataliya.kononenko@iccapital.com, або зателефонувавши за номером +38 050 616 50 90.


 

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ


В регіоні EMEA, CNH Capital є зареєстрованими торговими марками компанії CNH. Ми ведемо діяльність через дочірні компанії, спільні підприємства та пропонуємо партнерські програми з локальними фінансовими партнерами в Європі, Близькому Сході та Африці.
​​​​